WALSOFT DATA ON-LINE

Informace o možnosti provozu programů Sklad GOLD a Fakturace GOLD v režimu ON-LINE

Mám zájem o zkušební provoz: VAŠE E-MAILOVÁ ADRESA: Zkušební provoz je 1 měsíc, manipulační poplatek na zřízení je 100,- Kč + DPH.


Jaké jsou výhody on-line databáze?

Hlavní výhodou oproti běžnému provozu na jednom počítači je skutečnost, že můžete spolupracovat s více spolupracovníky současně z různých a to i vzdálených míst, přičemž jsou připojeni ke společným datům.

Jedná se například o tyto situace:

Situace 1 - máte jeden počítač v práci a druhý doma. Pokud si potřebujete doma něco dodělat, nebo připravit na další den, musíte si nyní data zazálohovat na flash disk, doma provést obnovu dat a po dokončení práce data opět zálohovat na flash disk. Zítra v práci data z flash disku zkopírovat do počítače a provést obnovu dat. Je to pracné a člověk si musí dávat velký pozor na to, kterou zálohu obnoví, aby nemusel něco dělat znovu … Pokud jsou data on-line, všechny tyto starosti odpadají. Doma zapnete počítač, vystavíte si faktury, zaúčtujete platby, nebo připravíte nové ceny, počítač vypnete. Zítra v práci zapnete počítač a vše bude tak jak jste si doma připravili.

Situace 2 - jste dva nebo více prodejců, každý má sebou notebook s mobilním připojení k internetu. Cestujete, navštěvujete své zákazníky, prodáváte, fakturujete, vytváříte nabídky. On-line databáze vám umožní všem současně vystavovat faktury, ukládat je do knihy pohledávek, odepisovat zboží ze skladu a současně může účetní ve firmě zapisovat úhrady faktur, přidávat nakoupené zboží do skladu, upravovat ceny. Všichni vidí stále aktuální stav, například co máte na skladu, jaká je aktuální cena atd.

Situace 3 - máte dvě nebo více poboček či kanceláří ve velkém areálu nebo v různých městech? Díky on-line databázi jsou pobočky stále propojené, vidíte aktuální prodeje i nákupy, všichni mohou fakturovat ze stejného skladu a faktury ukládat do společné knihy pohledávek, účetní může ve stejnou chvíli zaúčtovávat příjmy do skladu a úhrady faktur. Vedoucí si může kdykoliv prohlížet stále aktuální tiskové sestavy.

Co je to on-line databáze?

Databáze je místo kde jsou bezpečně uložena data, která pořizujete při používání programu Fakturace GOLD nebo Sklad GOLD. On-line databáze je sklad vašich dat umístěný na velkém počítači (serveru), který je připojený k internetu velmi kvalitním a zabezpečeným připojením v zabezpečené serverovně s klimatizací a se záložními zdroji elektrické energie. Programy Sklad GOLD nebo Fakturace GOLD instalované na vašich počítačích a noteboocích pracují s touto databází, připojují se k ní prostřednictvím internetu. Tyto počítače musí samozřejmě mít připojení k internetu. Hlavní výhodou je skutečnost, že lze současně spolupracovat s ostatními kolegy ve firmě a to prakticky z jakéhokoliv místa na světě kde je k dispozici internet.

Jaké je zabezpečení mých dat?

Server umožní připojení k databázi pouze počítačům, které mají naistalován jedinečný klíč, který od nás obdržíte. Při spuštění klientské části programů Sklad GOLD nebo Fakturace GOLD se každý uživatel musí přihlásit svým uživatelským jménem a heslem. Různým pracovníkům lze povolit nebo zakázat přístup do jednotlivých částí programu v komfortním modulu pro správu uživatelů.

Lze přejít zpět na lokální provoz?

Ano, samozřejmě. Přechod zpět na lokální provoz na jeden počítač nebo do LAN je velmi snadný. Klientská část programů Fakturace GOLD i Sklad GOLD obsahuje funkce pro zálohování dat. Zálohovaná data jsou vám kdykoliv k dispozici. Možnost zálohování dat můžete v modulu pro správu uživatelů některým uživatelům zakázat a jiným dle potřeby povolit. Tím máte zabezpečeno stažení svých dat do svého počítače kdykoliv 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Jaká je cena on-line propojení?

Službu on-line propojení můžete využívat již za 150,- Kč/měsíc, přičemž si můžete připojit až 5 počítačů. Cena za každý další připojovaný počítač činí 20,- Kč/měsíc. Hradí se také jednorázový poplatek za instalaci serveru ve výši 350,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.Poslední aktualizace stránek proběhla dne 3.2.2014
© Masař 2003 - 2014, www.walsoft.cz


Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!